Baldai Miegamojo baldai Miegamojo lova Taja
 
 

Savybės ir išmatavimai:

Miegamojo lova TAJA – patogi, modernaus dizaino, su didele patalynės dėže. Pagal poreikį galite pasirinkti baldo dydį, audinį, spalvą. Lova su pakėlimo grotelėmis ir dujiniu pakėlimo mechanizmu. Patalynės dėžė su dvigubu rėmu, prie pirmojo rėmo tvirtinasi paminkštinimas, audinys, prie antrojo pakėlimo mechanizmas. tai patikima ir tvari miegamojo lova, todėl ilaamžiškumą garantuojame.

Aukštis - 116 cm 

Gulimos dalies aukštis - 44 cm 

Plotis - 170 cm

Ilgis - 218 cm

Pritaikyta čiužiniui 160x200 cm

Spalva - švelni rožinė (pelenų rožė)

Dujinis pakėlimo mechanizmas - vienas lengviausių, nes kėlimo metu, visa apkrova tenka būtent šiam mechanizmui. Pakėlimo mechanizmo galią užtikrina dujų amortizatorius. Jį sudaro cilindras, užpildytas aukšto slėgio azotu, alyvos sklendė ir stūmoklis su lazdele. Šis mechanizmas ypatingai palengvina lovos grotelių pakėlimo procesą.

 
 
Užsakyti produktą
 
Jūsų vardas *
El. paštas *
Telefonas
Pristatymas  
Žinutė *
 
 
 
Apmokėjimas

Galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu:
grynaisiais pinigais arba kortele pristatymo metu, banko pavedimu, išsimokėtinai.

Pristatymas

Baldus pristatome tik savo transportu - saugojame ir rūpinamės pakuotėmis, patys esame atsakingi už baldus, kol jie saugiai pasieks jūsų namus.

Garantija

Įsigiję baldus pastebėjote trūkumų? Nedelsdami kreipkitės į mus - mes visada pasiruošę padėti ir ištaisyti neatitikimus. Baldams suteikiama 2 metų garantija.