Naujienos
 
Dvigulė miegama lova
Minkšta ir patogi dvigulė miegama lova su paminkštintais rėmais, bei puošniu galvugaliu. Miegamojo lova turi talpia patalynės dėže. Išmatavimai: 220x170x110cm.
Dvigulė miegama lova
Sofa ,Dino"
Tai praktiška ir patogi sofa - lova su minkštais porankiais, bei su patogia miegama dalimi. Taip pat sofkutė turi minkštą čiūžinuką, kurį galimą nuimti. Yra patalynės dėžė. Išmatavimai:  235x90 cm (išmatavimus galima keisti, pagal pageidavimus). Miegamos dalies išmatavimai: 190x130 cm (išmatavimus galima keisti, pagal pageidavimus). Spalvų deriniai: galima rinktis su vienspalvį audinį arba naudoti audinių derinius.
Sofa ,Dino"
Kampas ,Irma"
Kasdienio naudojimo, modernaus dizaino minkštas kampas su porankiais, bei su patogia ir plačia miegama dalimi. Yra talpni patalynės dėžė. Sėdima dalis gali būti poroloninė arba spyruoklinė. Pagalvėlės pripildytos porolono ir sintepono granulių, kampas galimas kairės ir dešinės pusės. Išmatavimai: 240x160cm (išmatavimus galima keisti, pagal pageidavimus). Miegamos dalies išmatavimai: 195x160cm (išmatavimus galima keisti, pagal pageidavimus).
Kampas ,Irma"